"Rogaska" kristal glas bord met goudkleurige lijnspel met geschenkdoos

Afgelopen op 16-09-2020 om 15:08

Winnend bod: € 51,00

Prachtig "Rogaska" kristal glas bord met goudkleurige lijnspel in geschenkdoos.

Bord is 20 cm breed en is in perfecte staat en heeft het merkteken achteraan het bord.

Is verpakt in een bijpassende geschenkdoos met een klein gevouwen foldertje met informatie over de firma ,de traditie en de onderhoudsbehandeling .De doos is volledig in zwarte kleur en binnenin bekleed met een glanzend zwarte satijnachtige stof .

De doos heeft kleine gebruikssporen, is hier en daar wat afgesleten, het glas is in perfecte staat.

Het deksel is voorzien van het logo en de naam Rogaska

Het bord heeft een diameter van 20 cm en weegt 0,60 kg.

De doos heeft een vierkant vorm , 21,8cm x 21,8 cm en 3 cm hoog en inclusief het bord weegt het 0,80 kg.

Dit artikel dient afgehaald te worden en kan niet worden verzonden.

Afhalen kan van woensdag tem zaterdag van 10 tot 17u in winkel Blijzaak.

Van maandag tot dinsdag na telefonische afspraak.

Contactgegevens:

  • Terluchtestraat 38, 8020 Ruddervoorde
  • Tel 050 34 94 00

€ 51,00 door SABINE12 op 16-09-2020 om 15:07:50
€ 51,00 door Pascalino op 16-09-2020 om 15:07:49
€ 33,81 door SABINE12 op 16-09-2020 om 12:31:39
€ 32,20 door Findus op 16-09-2020 om 12:31:38
€ 30,66 door SABINE12 op 16-09-2020 om 12:29:47