2 Prachtige vazen met deksel, Keralux - Boch frères

Afgelopen op 16-09-2020 om 19:12

Winnend bod: € 47,26

KERALUX - Boch frères - Belgium (stempels onderaan)

2 Dekselvazen met mooi verguldsel en bloemendecor "Fleurs de Saxe".

Grote vaas zonder deksel : 30 cm, met deksel : 41 cm

Kleinere vaas zonder deksel : 25 cm, met deksel : 36 cm

Het verguldsel bovenaan deksels is een beetje vervaagd, voor de rest in prima staat.

Alle foto's werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

€ 47,26 door olivierpenninck op 16-09-2020 om 18:38:50
€ 45,00 door Annette99 op 16-09-2020 om 16:34:33
€ 44,77 door dirkneelen op 16-09-2020 om 16:34:33
€ 42,62 door Annette99 op 16-09-2020 om 16:34:18
€ 40,59 door dirkneelen op 16-09-2020 om 16:34:18