Wereldbol voor drank of barglobe

Afgelopen op 14-01-2020 om 20:10

Winnend bod: € 399,11

Een wereldbol voor drank; ook wel bekend als een barglobe, wereldbol-bar of globe bar.

Een Wereld van Entertainment wacht op jou. Wie wil niet zijn gasten plezieren met deze fantastische Barglobe? Deze zeer exclusieve reproductie uit de XVII eeuw geeft je interieur een hoogwaardige uitstraling.
Als de Barglobe gesloten is kan je de wereld bekijken zoals deze was in de tijd van de XVII eeuw. Zodra er bezoek is, klap je de Barglobe open via het handvat dat vast gemaakt is aan de meridiaan van de wereldbol. De bol opent zich en biedt gemakkelijk plaats aan 6 flessen en 12 glazen. De originele ijsemmer is nog aanwezig.

De globe is handgemaakt in Italië, hierdoor wordt de authentieke uitstraling gewaarborgd. Dit kaartbeeld geeft een historische beeld van de wereld weer en de oceaan heeft een bruin antieke kleur. De antiekkleurige kaart kenmerkt zich door gebruik van perkamentkleuren, de warme kleuren kenmerken het karakter van dit kaartbeeld.

Vertoont gebruikssporen.  De originele scharnier die de bol opent is verdwenen en vervangen door een houten tap.

Afmetingen: H x diameter: 100cm x 73cm

€ 399,11 door sleuyter op 14-01-2020 om 20:09:39
€ 360,00 door Akikohime op 14-01-2020 om 20:04:57
€ 340,10 door Victorvdh op 14-01-2020 om 19:59:57
€ 300,00 door Akikohime op 14-01-2020 om 19:48:05
€ 255,00 door sleuyter op 14-01-2020 om 19:47:06