Kleine buste van Beethoven.

Afgelopen op 11-09-2019 om 19:00

Winnend bod: € 2,11

Afhaalpunt: Tienen.

Kleine bruine buste van Beethoven.

Vervaardigd uit kunststof.

Onduidelijk gesigneerd aan de onderzijde.

Afmeting: 10 x 8 x 17 cm

In goede staat. Vertoont enkel een kleine beschadiging aan de onderzijde.

€ 2,11 door STRIKESPLITTER op 05-09-2019 om 00:53:51