Oud Aardewerk set 3 vaasjes

Afgelopen op 14-07-2019 om 19:40

Winnend bod: € 3,40

Setje van 3 kleine vaasjes in aardewerk
1 vaasje is gemerkt made in Belgium en is 11 cm hoog
1 vaasje in druipglazuur en is 14 cm hoog
1 vaasje polychroom, gemerkt 508/12 en is 13 hoog

€ 3,40 door luc.staes@skynet.be op 14-07-2019 om 11:11:09
€ 2,89 door Corrianne op 13-07-2019 om 19:58:11
€ 2,75 door Jan65 op 13-07-2019 om 19:58:11
€ 2,21 door Corrianne op 13-07-2019 om 19:57:36
€ 2,10 door Jan65 op 13-07-2019 om 19:57:36