Vintage prachtige borden obernai u & cie sarreguemines France

Afgelopen op 07-07-2019 om 20:35

Winnend bod: € 17,00

Vijf borden Keramiek Made in France

2x Grote borden 34 cm

2x  borden 25 cm

1 desserd bord

Alle foto's werden genomen door één van onze medewerkers met talent!

gebruikssporen aanwezig

€ 17,00 door Liang op 03-07-2019 om 22:06:09
€ 15,75 door Freddam op 12-06-2019 om 20:12:18
€ 15,00 door Sanny op 12-06-2019 om 20:12:18
€ 5,25 door Freddam op 12-06-2019 om 20:11:13
€ 5,00 door Sanny op 12-06-2019 om 20:11:13