Prachtig schilderij van een stadzicht aan een rivier

Einddatum:11-06-2019 om 20:30
11-06-2019 20:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 23,84

Schilderij handtekening links onderaan Josse ? (handtekening niet duidelijk leesbaar), Prachtig zicht op een huizenrij langs water. Gouden kader in zeer goede staat.

HxB: 87cm x 94cm

Vertoont gebruikssporen.

€ 23,84 door Inge Schollen op 17-05-2019 om 17:37:38
€ 22,70 door stanneman op 17-05-2019 om 17:37:38
€ 21,61 door Inge Schollen op 17-05-2019 om 17:37:27
€ 20,58 door stanneman op 17-05-2019 om 17:37:27
€ 19,58 door Inge Schollen op 17-05-2019 om 17:37:09