Prachtig schilderij van een stadzicht aan een rivier

Afgelopen op 11-06-2019 om 20:30

Winnend bod: € 159,60

Schilderij handtekening links onderaan Josse ? (handtekening niet duidelijk leesbaar), Prachtig zicht op een huizenrij langs water. Gouden kader in zeer goede staat.

HxB: 87cm x 94cm

Vertoont gebruikssporen.

€ 159,60 door bartaerts op 11-06-2019 om 20:17:08
€ 152,00 door dirk op 11-06-2019 om 20:17:08
€ 126,00 door bartaerts op 11-06-2019 om 19:21:39
€ 108,73 door dirk op 11-06-2019 om 18:41:27
€ 99,75 door bartaerts op 11-06-2019 om 18:40:29