Oud olieverf Schilderij: portret

Afgelopen op 15-04-2019 om 19:40

Winnend bod: € 80,00

Oud schilderij op doek van een jonge man, era 1830-1850 ongeveer.
opgespannen op kader via pen-gleuf verbindingen.
Niet gesigneerd, kader heeft restauratie nodig en het doek is ook gecraqueleerd.
maten: 67x74 cm doek: 46,5x53 cm

€ 80,00 door Antica op 15-04-2019 om 19:39:55
€ 78,66 door pinguin op 15-04-2019 om 19:39:55
€ 74,90 door Antica op 15-04-2019 om 19:39:42
€ 71,33 door pinguin op 15-04-2019 om 19:39:42
€ 67,92 door Antica op 15-04-2019 om 12:23:59