Gesigneerd boek Jean Pierre Van Rossem - Staat in staat van ontbinding

Einddatum:03-03-2019 om 20:20
03-03-2019 20:20

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 2,91

Gesigneerd boek "Jean Pierre Van Rossem - Staat in staat van ontbinding"

ISBN 90 5240 104 7

Jean Pierre Van Rossem 1990

Uitgeverij Houtekiet Antwerpen-Boom

Vertoont gebruikssporen

Hoogte 24 cm
Breedte 16 cm

€ 2,91 door Walburg op 13-02-2019 om 09:26:48
€ 2,77 door TimothyVU op 13-02-2019 om 09:26:48
€ 2,63 door Walburg op 13-02-2019 om 09:26:08
€ 2,50 door TimothyVU op 13-02-2019 om 09:26:08
€ 1,60 door Walburg op 07-02-2019 om 23:42:04