Gesigneerd boek Jean Pierre Van Rossem - Staat in staat van ontbinding

Afgelopen op 03-03-2019 om 20:20

Winnend bod: € 13,16

Gesigneerd boek "Jean Pierre Van Rossem - Staat in staat van ontbinding"

ISBN 90 5240 104 7

Jean Pierre Van Rossem 1990

Uitgeverij Houtekiet Antwerpen-Boom

Vertoont gebruikssporen

€ 13,16 door radmoor op 03-03-2019 om 20:19:51
€ 12,52 door Peterds1 op 01-03-2019 om 10:21:54
€ 11,91 door TimothyVU op 01-03-2019 om 08:53:04
€ 11,33 door Peterds1 op 20-02-2019 om 16:48:56
€ 10,78 door dids op 20-02-2019 om 15:15:42