Ingekleurde Ets van Montluçon - Rouarque Fréres del & Sc

Afgelopen op 11-02-2019 om 20:30

Winnend bod: € 21,10

Mooie gedetailleerde ingekleurde ets van het dorp Montluçon met zicht op de historisch stadcentrum en kasteel van de hertogen van Bourbon, vanop de brug over "Le Cher"

dateert van einde 19de eeuw

Afm ets: 12x15,5 cm

€ 21,10 door jjvdo op 11-02-2019 om 12:12:31
€ 20,00 door Antica op 11-02-2019 om 12:12:08
€ 19,36 door jjvdo op 11-02-2019 om 12:12:08
€ 18,43 door Antica op 11-02-2019 om 12:11:56
€ 17,55 door jjvdo op 11-02-2019 om 12:11:56