Scandinavische design zetel jaren '70

Afgelopen op 25-12-2018 om 20:50

Winnend bod: € 320,26

Retro zetel met armleuning. Design retro stijl. Scandinavisch model. Prachtige vormgeving in hout. Met fluweel bruine kussens. Eén van de kussens (vulling mousse) is wat doorgezakt. De zetel is nog in goede staat. Onderzitting reeds vernieuwd. Staat stevig.

HxBxD: 69x72x80cm
zithoogte 35cm

Vertoont gebruikssporen.

€ 320,26 door arnodino op 06-12-2018 om 08:00:37
€ 305,00 door pauboma op 06-12-2018 om 08:00:27
€ 299,72 door arnodino op 06-12-2018 om 08:00:27
€ 285,43 door pauboma op 06-12-2018 om 08:00:10
€ 271,84 door arnodino op 06-12-2018 om 08:00:10