RONDE VAN FRANKRIJK: lot tijdschriften Sportclub - 1954.

Einddatum:01-11-2018 om 20:15
01-11-2018 20:15

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 25,15

Lot van 7 tijdschriften.

Koester uw wielerhelden van weleer! Prachtige foto's, die ingekaderd een nostalgische en sportieve toets geven aan uw interieur.

De blaadjes hebben gebruikssporen en ouderdomskenmerken, zie foto's.

Formaat: 25 x 31 cm.

BEZICHTIGEN & AFHALEN mogelijk op maandag- en woensdagnamiddag, van 14.00-16.00 uur.
Steeds op afspraak, via mail.

Opgelet! Op zaterdag zijn we gesloten.

€ 25,15 door Deuxcheveaux op 23-10-2018 om 14:20:04
€ 21,00 door Dorine1964 op 23-10-2018 om 13:44:19
€ 18,89 door Deuxcheveaux op 23-10-2018 om 13:43:57
€ 17,99 door Dorine1964 op 23-10-2018 om 13:43:57
€ 13,60 door Deuxcheveaux op 22-10-2018 om 12:43:53