Vintage hanglamp met ronde, witte glazen bol

Afgelopen op 20-11-2018 om 19:30

Winnend bod: € 28,35

Prachtige vintage hanglamp. Vermoedelijk Belgisch design, uit de jaren ’60.

Materiaal: glas – metaal

Omtrek bol: +/- 85 cm

De lamp is voorzien van een brede fitting.

Deze design lamp is nog in goede vintage staat maar kan een poetsbeurt gebruiken. Kleine schilfers van de onderkant van het glas.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

€ 28,35 door JArt op 20-11-2018 om 19:29:50
€ 21,63 door minmar op 20-11-2018 om 19:29:45
€ 20,60 door snitch op 20-11-2018 om 19:29:45
€ 18,65 door minmar op 20-11-2018 om 19:29:28
€ 17,76 door snitch op 20-11-2018 om 19:29:28