Vintage hanglamp met ronde, witte glazen bol

Einddatum:20-11-2018 om 19:30
20-11-2018 19:30

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 2,10

Prachtige vintage hanglamp. Vermoedelijk Belgisch design, uit de jaren ’60.

Materiaal: glas – metaal

Omtrek bol: +/- 85 cm

De lamp is voorzien van een brede fitting.

Deze design lamp is nog in goede vintage staat maar kan een poetsbeurt gebruiken. Kleine schilfers van de onderkant van het glas.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen. Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

€ 2,10 door pms op 15-11-2018 om 02:33:25
€ 1,80 door Ludwig Willems op 08-11-2018 om 00:19:30
€ 1,70 door mariomathijs op 28-10-2018 om 10:48:20
€ 1,60 door nazaat op 25-10-2018 om 10:38:37