Schilderwerk Olieverf op Linnen (W.Hoesen)

Afgelopen op 14-07-2018 om 20:40

Winnend bod: € 15,76

Afhaalpunt Tienen

Een landelijk tafereel op dit schilderwerk van de limburgse kunstenaar W. Hoesen. Geschilderd op een linnen doek met olieverf.

Afmetingen van het werk zelf (zonder kader) bedraagt 80 x 60 cm

Attest van authenticiteit is inbegrepen en werd ondertekend op 09/09/1983.

Eén minpunt aan dit werk is dat er in de boomstam uiterst rechts, een beschadiging gekomen is aan de doek zelf. Op zich valt het helemaal niet op, enkel als je er een lichtbron achter plaatst valt het op.

Schilderij kan altijd bezichtigd worden in onze winkel te Tienen, zodat u zelf kan uitmaken of het storend is of niet.

Dit item word NIET verzonden!! ENKEL afhaal mogelijk.

€ 15,76 door KevinM op 09-07-2018 om 04:50:26