Spiegel in Houten Gesneden Omlijsting

Afgelopen op 24-07-2018 om 20:25

Winnend bod: € 78,75

Prachtige handgemaakte spiegel (geslepen) in een zwaar en mooi gesneden houten omlijsting. Achteraan staat de vermelding van oorsprong, gemaakt bij NV  Atelier Braun Fortuna coupure 180 Gent. Waarschijnlijk  jaren '50. Alles , ook de spiegel zelf is nog in zeer goede staat.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: kader H103cm x B71cm x D2cm - spiegelglas H66cm x B38cm.

€ 78,75 door JArt op 24-07-2018 om 20:15:38
€ 74,55 door bosduif op 24-07-2018 om 20:11:25
€ 71,00 door JArt op 24-07-2018 om 20:11:24
€ 63,81 door bosduif op 23-07-2018 om 19:48:55
€ 60,76 door Jessi-Ca op 22-07-2018 om 09:16:16