Spiegel in Houten Gesneden Omlijsting

Einddatum:24-07-2018 om 20:25
24-07-2018 20:25

Bied nu! Doe een bod Huidig bod: € 28,36

Prachtige handgemaakte spiegel (geslepen) in een zwaar en mooi gesneden houten omlijsting. Achteraan staat de vermelding van oorsprong, gemaakt bij NV  Atelier Braun Fortuna coupure 180 Gent. Waarschijnlijk  jaren '50. Alles , ook de spiegel zelf is nog in zeer goede staat.

Dit product kan enkel afgehaald worden.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: kader H103cm x B71cm x D2cm - spiegelglas H66cm x B38cm.

€ 28,36 door UlrikeEspen1 op 11-07-2018 om 16:10:40
€ 27,00 door CADANS op 11-07-2018 om 16:10:24
€ 26,20 door UlrikeEspen1 op 11-07-2018 om 16:10:24
€ 24,94 door CADANS op 10-07-2018 om 15:48:06
€ 23,74 door European op 09-07-2018 om 12:26:57