Koffieset in pasteltinten van Arcopal

Afgelopen op 16-07-2018 om 21:10

Winnend bod: € 35,60

Afhaalpunt kringwinkel Zele.

Twaalf tassen en twaalf bordjes in pasteltinten met goudkleurig randje.

De koffiesets zitten in de originele dozen, de plastieken houder is beschadigd.

De kopjes en de onderbordjes vertonen geen beschadigingen.

De afmetingen van de kopjes zijn 5 cm hoog, die diameter is 8,5 cm Ø.

De bordjes hebben een diameter van 12,5 cm Ø.

De afmetingen van elke doos is 32 cm lengte, 25 cm breedte en 5,5 cm hoogte.

Dit lot bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele.

Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44 53 93.

€ 35,60 door lemin op 16-07-2018 om 21:09:18
€ 33,90 door Carolien1979 op 16-07-2018 om 21:09:18
€ 31,50 door lemin op 16-07-2018 om 21:07:24
€ 28,96 door suel op 16-07-2018 om 13:14:33
€ 27,58 door Kadé op 16-07-2018 om 13:14:33