Vintage M. Hohner Chromonika III

Afgelopen op 15-07-2018 om 21:20

Winnend bod: € 26,15

Vintage 1960s M. Hohner Chromonika III Chromonica 64 Model 280 Harmonica w/Original Case Germany Very Rare. Merkharmonica door M. Hohner, Chromonika III, handelsmerk, gemaakt in Duitsland, heeft de hoogste prijzen gewonnen. Dit instrument is echt speciaal, een echt juweeltje in een prachtige houten kist.
Afmetingen L x H x W ca. 19,5 x 4,5 x 3,2 cm, weegt ongeveer 255 Zowel de mondharmonica als de originele doos vertonen heel wat gebruikssporen.

€ 26,15 door lennerd op 14-07-2018 om 00:32:14
€ 24,90 door rudyharley op 13-07-2018 om 12:16:07
€ 23,23 door Concertina32 op 13-07-2018 om 12:14:19
€ 22,60 door rudyharley op 13-07-2018 om 12:14:19
€ 21,00 door Concertina32 op 12-07-2018 om 21:11:05