Ets Aquatint Albert Cambeen

Afgelopen op 10-07-2018 om 20:10

Winnend bod: € 31,50

Ets-aquatint. 1/5 in bruine tint, zelf afgedrukt op zerkallpapier 340g door Albert Cambeen. Titel: Herinneringen aan een betovering 1998. In een fijne natuurkleur houten kader van vier centimeter breed, achter glas.

Vertoont gebruikssporen.

Afmetingen: H46cm x B63cm x D2cm.

€ 31,50 door bienvenu op 10-07-2018 om 20:08:20
€ 26,26 door pluis op 10-07-2018 om 16:33:48
€ 25,00 door Emanuelle de Sart op 10-07-2018 om 16:33:17
€ 25,00 door pluis op 10-07-2018 om 16:33:16
€ 21,00 door Emanuelle de Sart op 06-07-2018 om 13:21:42