antiek oude barometer temperatuurmeter en hygrometer

Afgelopen op 27-06-2018 om 19:00

Winnend bod: € 187,43

prachtige antiek stuk in topstaat nergens beschadigingen

fijn hout snijwerk

Afm:H=55cm B=21cm

€ 178,50 door Napoleon69 op 27-06-2018 om 18:59:35
€ 187,43 door raino op 27-06-2018 om 18:59:34
€ 110,25 door raino op 27-06-2018 om 18:59:30
€ 105,00 door Matrix op 27-06-2018 om 18:59:30
€ 73,50 door raino op 27-06-2018 om 18:55:32