Grote bruine reistas gemerkt Longchamps

Afgelopen op 17-06-2018 om 22:42

Winnend bod: € 320,79

Mooie grote lederen reistas, gemerkt Longchamps.

Lichte gebruikssporen aan de buitenkant.

Zeer goede staat

€ 320,79 door bridged op 16-06-2018 om 15:31:28
€ 305,50 door Kgl op 15-06-2018 om 22:09:50
€ 300,99 door bridged op 15-06-2018 om 22:09:50
€ 267,91 door Kgl op 09-06-2018 om 22:01:57
€ 245,80 door bridged op 09-06-2018 om 19:30:52