20 - 29 van 14 veilingen

Decoratieve Lamp mijnwerker met Lantaarn

Decoratieve houten sculptuur met sfeerlicht in de lamp van de mijnwerker. Ongetekend.
Huidig bod: € 11,50

minitiatuur stoommachine

Huidig bod: € 95,00

DragonBall Z Video Casette Aflevering 40, 41 en 42.

Afhaalpunt Tienen Videocasette van DragonBall Z met afleveringen 40, 41 en 42 (in franse uitvoering) in kartonnen verpakking.
Huidig bod: € 1,00

Schilderij - sneeuwlandschap - R.P. Neubert

Acryl op doek. Sneeuwlandschap getekend R.P. Neubert Mooi abstract schilderij, past in elke omgeving afmetingen: 60x55
Huidig bod: € 25,70

3 stoelen met ballonrug

Drie stoelen met ballonrug en zitting in cannage. Stevige mooie stoelen met stijl.
Huidig bod: € 10,51

Coca Cola dienblad

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Dienblad van het merk Coca Cola met een retro look.
Huidig bod: € 1,70

4 schelpen en een zeepaardje

Huidig bod: € 16,81

Peper- en zoutvat

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Peper- en zoutvat gemaakt uit geslepen glas in een metalen houder.
Huidig bod: € 1,13

Warmtebord

Huidig bod: € 1,60

Dames Fiets Zadel (Brooks England)

Afhaalpunt Tienen Een uit leder hoog kwalitatief vervaardigd fiets zadel voor dames. Gemerkt  BROOKS England Champion Flyer
Huidig bod: € 11,50
20 - 29 van 14 veilingen