Lopende veilingen

20 - 29 van 28 veilingen

Sorteren op

Opbergdoos voor 45-toeren singles.

Afhaalpunt: Tienen. Opbergdoos voor 45-toeren singles met Schots ruitjesmotief. Voorzien van een zwart handvat.
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod

Marching Snaredrum

Afhaalpunt Tienen Een marching snaredrum in gebruikte maar goede staat, het tromvel is van het merk Supersonic Extra
Huidig bod: € 8,72
Bied nu! Doe een bod

Kavel van 10 LP's en een Single van ABBA

Een kavel van 10 Lp's en een single van ABBA. De hoezen zijn iets beschadigd, aan de (hoek-)plooien, maar zijn verder in orde. Ook de vi...
Huidig bod: € 6,95
Bied nu! Doe een bod

Retro Muziekbox Fisher Price

Retro speelgoed muziekbox nr. 772 van het merk Fisher Price. Muziekje "Jack en Jill" met Engelstalige tekst achteraan op de box. 1...
Huidig bod: € 8,30
Bied nu! Doe een bod

Gitaar - Kansas

Merk Kansas - Made in Romania.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

GRUNDIG Satellit 2000 world receiver - Grundig 1973 - made in Germany

Radio Satellit 2000 Grundig https://www.staff.science.uu.nl/~tel00101/FotoAlbum/RadioCorner/Sets/GrSat2000.htm https://veiling.catawik...
Huidig bod: € 35,00
Bied nu! Doe een bod

TRANSISTOR RADIO PHILIPS, vintage

Origineel PHILIPS radio' tje. Dit model wordt volop nagemaakt en opnieuw op de markt gebracht. Toestelletje is niet nagekeken en is d...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Klassieke gitaar - "Di Giorgio" - Brazil '78

Klassieke gitaar Di Giorgio in bijna nieuwstaat. Geen gebruikssporen te zien. Binnen in gelabeld - Made in Brazil Sao Paulo - model Class...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 28 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account