Lopende veilingen

1 - 10 van 18 veilingen

Sorteren op

Marnic banjo

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Marnic 6 snarige banjo. Met aluminium klankring. Remo vel. Lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 72,30
Bied nu! Doe een bod

Draagbare, retro platenspeler Teppaz - balade

Prachtige, vintage platenspeler van het merk TEPPAZ, model Balad In bruine, lederen omkasting met in het deksel een box verwerk...
Huidig bod: € 65,35
Bied nu! Doe een bod

Paar vintage luidsprekers Sansui

 2 x Groot model - SANSUI SP 5000A - Speaker System Made in Japan Specifications : (1) 15" woofer (2) 6.5" low ...
Huidig bod: € 173,66
Bied nu! Doe een bod

8 grote lp's van verschillende artiesten

8 grote lp's uit de jaren 60 en 70. De platen zijn in goede conditie. Enkelen zoals Manitas de Plata en Sergio Mendes zien er ongedraai...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

LP van David Bowie, titel van het album: LOW

De plaat is zonder binnenhoes en ziet er behoorlijk grijsgedraaid uit ! De buitenhoes is met 2 tapejes aan de onderzijde geplakt.
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Highlights of the Jazz in USA, ingekaderde poster

Highlights of the Jazz story in USA - Hoogtepunten van Jazz muziek in USA Stamboom met muzikanten, stijlen, groepen... Peter von Bartk...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

6 mini lp's van verschillende artiesten

Een prachtige collectie Mini-LP's, de meesten zijn ook in een fantastische staat. De Mini-LP van Lucienne Delyle ziet er praktisch onge...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

2 blauwe mappen met klassieke muziek op bakeliet

De mappen bevatten ieder 3 bakelieten of schellak platen Het zijn hoogst waarschijnlijk 78 toerenplaten. Map 1 bevat de "L'Arl&...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Xylofoon

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Xylofoon ingewerkt in plastic doos, metalen plaatjes. In goede staat.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Playboy uit September 1971

De Kringwinkel Geel   Het gaat hier om een Engelstalig Tijdschrift van het gekende maandblad Playboy uit 1971. Het 49 jaar oud...
Huidig bod: € 2,21
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 18 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account