Lopende veilingen

1 - 10 van 21 veilingen

Sorteren op

HARMONIUM

Een harmonium, ook wel 'traporgel' genoemd, is een toetsinstrument dat gerekend wordt tot zowel de lamellofonen als de aerofonen. ...
Huidig bod: € 39,00
Bied nu! Doe een bod

ACEC, vintage transistor

ACEC (Ateliers de Constructions Électriques de Charleroi) was een Belgische elektromechanicafabriek in Charleroi. Ze ontwikkelde elek...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Opbergdoos voor 45-toeren singles.

Afhaalpunt: Tienen. Opbergdoos voor 45-toeren singles met Schots ruitjesmotief. Voorzien van een zwart handvat.
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Marching Snaredrum

Afhaalpunt Tienen Een marching snaredrum in gebruikte maar goede staat, het tromvel is van het merk Supersonic Extra
Huidig bod: € 13,13
Bied nu! Doe een bod

Kavel van 10 LP's en een Single van ABBA

Een kavel van 10 Lp's en een single van ABBA. De hoezen zijn iets beschadigd, aan de (hoek-)plooien, maar zijn verder in orde. Ook de vi...
Huidig bod: € 6,95
Bied nu! Doe een bod

Retro Muziekbox Fisher Price

Retro speelgoed muziekbox nr. 772 van het merk Fisher Price. Muziekje "Jack en Jill" met Engelstalige tekst achteraan op de box. 1...
Huidig bod: € 8,30
Bied nu! Doe een bod

Langspeelplaat: Stray Cats (1981).

Afhaalpunt: Tienen. Langspeelplaat: Stray Cats uit 1981. Label: Ariola Benelux. Genre: Rock Omvat volgende nummers: Runaway B...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Langspeelplaat: Rum ‎– Flandria Tropical (1982).

Afhaalpunt: Tienen. Langspeelplaat: Rum ‎– Flandria Tropical uit 1982. Label: Stoof ‎– MU 7465, Holland Genre: ...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Langspeelplaat: The Style Council ‎– Our Favourite Shop (1985).

Afhaalpunt: Tienen. Langspeelplaat: The Style Council ‎– Our Favourite Shop uit 1985. Label: Polydor Genre: Electronic, Jazz...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Dubbel LP: Japan ‎– Oil On Canvas (1983).

Afhaalpunt: Tienen. Dubbel LP: Japan ‎– Oil On Canvas uit 1983. Label: Virgin  Genre: Electronic, Rock, Pop Stijl...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 21 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account