1 - 10 van 43 veilingen

Elektrische - akoestische gitaar - Eko Ranger 12

Huidig bod: € 66,27

Dwarsfluit – John Packer Ltd

Huidig bod: € 73,51

Grammofoon speler

Huidig bod: € 26,26

George Cloz viool

Huidig bod: € 233,11

Viool Nicolaus Amatus

Viool met: Nicolaus Amatus label 1640 cremona Ttaly gebruikte staat ( zie fotos)
Huidig bod: € 174,31

Trechtergrammofoon

Huidig bod: € 38,22

vinyl plaat suske en wiske (eerste) copyright 1967)

Huidig bod: € 11,50

Akoestische gitaar (HONDO)

Huidig bod: € 5,00

The Rolling Stones - The Rolling Stones

Huidig bod: € 5,00

Vintage Marius Banjo Gitaar

Afhaalpunt Tienen Een prachtige vintage banjo gitaar gemerkt Marius. Zou uit de jaren '50 afkomstig zijn. Komt in originele draagtas
Huidig bod: € 200,00
1 - 10 van 43 veilingen