10 - 19 van 54 veilingen

Kleurrijke Glazen Clown

Huidig bod: € 12,60

Mdina glas, vogelkoppeltje

Huidig bod: € 3,51

Asbakje uit Murano glas

Huidig bod: € 1,70

glazen Bowl in blauw glas

Huidig bod: € 3,51

Glazen zwaardvis in prachtige kleuren

Huidig bod: € 5,26

grote sier vaas hand gemaakt murano?

Mooie siervaas Hand gemaakt Zeer goede staat Afm:H=15,5cm  B=37cm
Huidig bod: € 25,35

Kunstglas KOSTA BODA zweden

Huidig bod: € 36,76

Murano Italy vis

leuke vis van Murano zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=19,5cm   B=12cm
Huidig bod: € 10,50

Kristallen gietkruik met ruitjesmotief.

Afhaalpunt: Tienen. Serveer al je favoriete dranken uit deze kristallen gietkruik met ruitjesmotief.
Huidig bod: € 2,34

Likeur Dispenser in Abrikoos Vorm (Mirabelle).

Huidig bod: € 3,16
10 - 19 van 54 veilingen