50 - 59 van 245 veilingen

Otagiri 1980 Solar Powered Vliegtuig

Huidig bod: € 10,51

Maisto Special Edition-1:18 Volkwagen 1951

Copyrighted Maisto. Groene Beetle Classic Volkswagen
Huidig bod: € 21,26

Vintage: Zwarte Leren schoudertas gemerkt Balenciaga Paris

Binnenin indruk Balenciaga Paris. Inclusief spiegel in leren hoesje.
Huidig bod: € 20,34

Twee wandlampen: Hendrik BAELSKAAI 8

Tavernier Oostende. Set hangende wandlampen aan de muur te bevestigen met figuratieve draken.
Huidig bod: € 21,10

Goebel beeldje - meisje op hekje

M. J. Hummel. Jaar: 1938 112 3/0
Huidig bod: € 47,97

Goebel-beeldje Jongen met lammetje 1987

Klein Goebel beedje Jongen met lammetje jaar; 1987
Huidig bod: € 33,00

Tafellamp: Agusti Barcelona

Prachtige Tafellamp; Kleur; donker groen; witte bol in een vorm van een oilamp Agusti lamp Barcelone Getest;A-ZGF232710
Huidig bod: € 2,64

Vintage: Zeefdruk koffer

Huidig bod: € 13,60

Antieke accordeon

Niet werkend. Enkel Voor Decoratie.
Huidig bod: € 6,42

Brons: Beeldje op Marmer Voet Arbeid en Vrijheid

Klein Brons Beeldje Arbeid en Vrijheid dit standbeeld staat ook in Antwerpen naast stadhuis Marmer voet; 8 cm op 8 cm
Huidig bod: € 27,00
50 - 59 van 245 veilingen