40 - 49 van 245 veilingen

Boek van de familie Moortgat

Huidig bod: € 1,60

Limited edition,prachtige pop, "Adélie Creation Paris"

Huidig bod: € 10,00

Schilderij van E. Laurijssen

Mooi schilderij op doek. Thema: Groenplaats Antwerpen.
Huidig bod: € 25,22

APPLE iMac Wit jaar 2006

Apple IMac Scherm - 17 Pro: 1;83 GHz intel core 2 duo Geh: 2 GB HDD: 160 GIB OS: Macos 10.7
Huidig bod: € 21,00

Schilderij: CĂ©sar - Mensen in het Park

Olieverf schilderij op hout. Gesigneerd onderaan - César. Frisse kleuren.
Huidig bod: € 68,84

Boek: Desire Recepten en Verhalen van Sergio Herman, Mara Grimm 2014

Huidig bod: € 8,40

GiJoe: Rolling Thunder Powtucket Hasbro 1988

Zonder originele verpakking. Eén zijdeel mist, zie foto's R.I 02862
Huidig bod: € 26,25

Vintage: Drager Gasspurgerat/Model 21/31 Jaar 1965

Multi gas detector Inclusief Duiste gebruiksaanwijzing - oktober 1965 Made in Germany
Huidig bod: € 1,60

Vintage: Kleurrijke Zijde Herendas gemerkt Yves Saint Laurent

Made in england for Simpson Picadilly - Silk
Huidig bod: € 4,64

Vintage: 100´% Wollen Sjaal gemerkt Paul Smith

Made in England. Sjaal in zeer goede staat met heldere kleuren.
Huidig bod: € 21,10
40 - 49 van 245 veilingen