1 - 10 van 434 veilingen

3 Val Saint Lambert lampenvoeten

3 Val Saint Lambert lampenvoeten allen gesigneerd Glas in perfecte staat Zonder draad
Huidig bod: € 52,50

manueel horloge gemerkt TISSOT

Vergulde horloge gemerkt Tissot jaren '60 manueel op te winden werkend
Huidig bod: € 53,52

Rode auto Baghera

Rode Loopauto van Baghera, gele vlammen. Materiaal : metaal en heeft kunststof spatborden. Leeftijd vanaf 1 jaar. In goede staat.
Huidig bod: € 1,00

prachtige parelketting + zilveren ring

Huidig bod: € 1,70

Jema Holland maanvissen '60 - '70 jaren

Huidig bod: € 1,00

Boerenpaard op marmeren voet

Huidig bod: € 1,00

Houten pijpenrek met 6 pijpen

Huidig bod: € 1,60

2 x Herendas gemerkt Gianne Versace

2 Vintage herendassen van Gianne Versace, 1990.  100 % zijde. Made in Italy. In perfecte staat.
Huidig bod: € 1,00

2 kaders: kuifje in china + kuifje in afrika (Hergé)

2 Posters Kuifje ingekaderd (zwarte kader). Kuifje in china + Kuifje in afrika. In perfecte staat.
Huidig bod: € 1,00

Antieke bijzettafel met marmer blad

Prachtige marmeren bijzettafel met koperen poten. Vierkant In perfecte staat.
Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 434 veilingen