1 - 10 van 455 veilingen

Set van 5 porseleinen beelden (CHINESE MUDMAN)

Huidig bod: € 1,60

Mooie gekleurd olifant beeld

Huidig bod: € 1,70

Fotocamera (Zeiss Ikon) Contessa

Huidig bod: € 6,29

VINTAGE TAKI LIGHT 'IRIS' TL-84 BUREAULAMP

Huidig bod: € 1,79

Schilderij : Donker Scéne van Toon Belmans '93

Huidig bod: € 1,60

Beeld : jongen speelt gitaar / BAVARIA GEROLD

Prachtig porselein beeld van BAVARIA GEROLD. Een jongen speelt gitaar, en zijn hond met hem. Made in Germany. In goede staat.
Huidig bod: € 2,74

Biljart ballen set Super Aramith 61,5mm

Huidig bod: € 1,00

Vintage nietmachine gemerkt (SKRE 117)

Fraaie vintage nietmachine. Midden eeuw Duitsland SKRE 117 Materiaal : Hout , chroom In goede vintage staat.
Huidig bod: € 1,60

Vintage vaas gemerkt La Rochere France

Mooie vaas (blauwe nacht) kristal van "La Rochere". Frans, tweede helft van de 20e eeuw. In perfecte staat.
Huidig bod: € 27,20

Anthony Burgess - Coaching days of England - 1966

Huidig bod: € 1,60
1 - 10 van 455 veilingen