1 - 10 van 405 veilingen

Vintage: olielampen / 3 Lantaarn

Huidig bod: € 3,68

Bio-Tex: Keramische Tegels met de 12 Sterrenbeelden

Huidig bod: € 1,00

L'Illustration Belge Nr1 1905

Huidig bod: € 1,89

Antiek:Potlood Tekening:lezende vrouw 1847

Tekening lezende vrouw is getekend P.Abetina 2 december 1847 In kader
Huidig bod: € 10,50

Betty Boop in Bad 2003

Huidig bod: € 11,13

Vintage Murano Glazen Zwaan

Prachtige murano zwaan & helemaal gaaf ! In mooie blauwe kleur. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt in Italië. In zeer goede staat.
Huidig bod: € 1,60

Porseleinen vaas

Huidig bod: € 1,60

Islam en Europa (Magie van een beschaving)

Huidig bod: € 1,60

opgezette fazant

Een mooie mannelijke fazant. Voor een feestelijke decoratie. De fazant is in een zeer mooie staat.
Huidig bod: € 3,68

Zwarte gietijzeren koffiemolen Spong & Co Ltd England No. 1

Huidig bod: € 14,18
1 - 10 van 405 veilingen