1 - 10 van 189 veilingen

zwart lederen zeteltje (Jori, Kubolo)

Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 262,50
Amarylis

Afrikaanse Malachietasbak

Afrikaanse Malachietasbak groen natuurlijk snijwerk en gepolijst in zeer mooie staat
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 131,78
nevelen

6 bruine rotan stoelen Gasparucci Italo

Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 6,29
npi12354

Craquelé keramische kruik, ca; 1930, Gesigneerd; Cazalas

craquelé keramische kruik gesigneerd: Cazalas ca:  1930 in perfecte staat
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 29,75
nadinemaere@gmail.com

sierklokje met glazen stolp

sierklokje met glazen stolp
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 22,05
brandy

speciaal hoekkastje

speciaal hoekkastje "Belle Epoque" met spiegels
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 68,25
zamfir

Twee keramische borden uit Maestricht

twee keramische borden uit Maestricht gekenmerkt (zie foto) beide in zeer mooie staat
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 22,00
kisa

Twee 19de eeuwse borden

twee oude borden 19de eeuws geen kenmerken randen licht beschadigd
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 66,64
LOLA64!

étagère (5 verdiepingen)

étagère (5 verdiepingen) koper
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 117,03
caroline_vd

beschilderde vis in pleister

beschilderde vis in pleister met deksel
Afgelopen op 31-10-2020
Winnend bod: € 9,45
nadinemaere@gmail.com
1 - 10 van 189 veilingen