Lopende veilingen

1 - 10 van 506 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Ets, 1954 Maatschappij der Marine Schilders

Zicht op visserboot Societe belge des peintres de la mer 1954 - Maatschappij der Marine Schilders Genummerd 64/400 en gesigneerd Af...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Antieke weegschaal

Zware antieke weegschaal Weeg tot 15 kg Smeedijzer en koper Inclusief set gewichten (volledig)
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Houtsnede man met fluit

Houtsnede met verschillende afgebeelde figuren Getekend : A Marien
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen Harley Davidson voor een riem

Dit is een metalen riemdeel. Het logo van Harley Davidson staat er op afgebeeld. Er is geen riem aan dus dit deel is overal op bevesti...
Huidig bod: € 5,50
Bied nu! Doe een bod

Retro blaasvoetbal set van Papita

Dit is een rechthoekige doos. Betreft een vrolijk gezelschapsspel voor jongens en meisjes. Kan alleen maar aan een tafel gepeeld worde...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Retro bordspel van Jumbo: boardscript

Dit is een retro bordspel gemaakt door Hausemann en Hötte N.V. De uitbrenger is Jumbo Pruduct. Op de doos staat ook vermeld dat d...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Opvouwbaar klein Rambo mes

Klein opvouwbaar Rambo mes in een zwarte bewaarhoes. Dit mes heeft een zwart rubberen handvat. Het mes zelf is gemaakt uit roestvrij s...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Duo van tinnen bloemenhouders

Dit is een duo van kleine metalen bloemenhouders in tin. De grootste van dit duo heeft een geribbelde voet waar hij uitloopt naar boven t...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Zilver bekertje uit 1786

Klein bekertje in zilver. Dit kan Rijksdaalerzilver zijn uit 1786. Serienummer: 892/000. Het bekertje heeft 3 geribbelde stroken ov...
Huidig bod: € 8,11
Bied nu! Doe een bod

Vierkant houten kistje met 32 mini auto's

Dit betreft een vierkant kistje van Oud Antwerpen. Dit kistje dient alleen maar om miniatuur autotjes te bewaren. Het grootste deel va...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 506 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account