20 - 29 van 40 veilingen

kunstbeeld Capsugel

beeld uit messing brons perfecte staat Afm:H=19cm B=11cm
Huidig bod: € 32,46

art-deco repro kader

prent art-deco periode reprint jaren 60' USA perfecte staat kader achter glas Afm:H=60cm L=73cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 6,13

Egyptisch beeld uit messing TUTANKHAMON

Egyptisch beeld uit messing op marmeren sokkel mooi gemaak en zwaar Afm:H=18cm B=12cm
Huidig bod: € 10,51

The Franklin Mint Collection 1989 Egypte

Huidig bod: € 11,40

Vintage luidspreker ITT bol speakers

Huidig bod: € 106,59

Murano Italie 3 clowns

Afgelopen op 15-08-2018
Winnend bod: € 110,37
habitat23

kunstwerk Litho epreuve sur Japon Le Bouquet de fleurs

Afgelopen op 15-08-2018
Winnend bod: € 127,00
siemke

GOEBEL kat 31 888 29

Afgelopen op 15-08-2018
Winnend bod: € 25,17
pedro

GOEBEL antiek oude drankfles in vorm van een pater (GROTE VERSIE)

Afgelopen op 15-08-2018
Winnend bod: € 17,03
habitat23

GOEBEL artis orbis Alphonse Mucha spring 1900 glas

prachtig glas werk van de Duitse firma Goebel in zeer goede staat geen beschadigingen nog met etiket Afm:H=10cm B=6,5cm
Afgelopen op 15-08-2018
Winnend bod: € 83,38
joskeborms@skynet.be
20 - 29 van 40 veilingen