60 - 69 van 208 veilingen

aquarelle op papier en met houten kader en glas gesigneerd Idserda

kunstenaar is Idserda frame heeft beetje lak schade (zie foto) afm:H=80cm B=101cm Alleen afhalen.
Huidig bod: € 52,51

beekman - metalen kader en glas

Beekman '71 23/125 perfecte staat afm:H=93cm B=73cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 17,39

vovo - houten kader met doek

Vovo '81 goede staat afm=H:75cm B=54cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 12,60

houten kader en glas

Huidig bod: € 1,80

glazen hond groen in murano stijl

shipje van poot (moeilijk te zien op foto) rest in perfecte staat afmetingen: H=19 cm B=12 cm Alleen afhalen.
Huidig bod: € 1,60

glazen hond paars in murano stijl

perfecte staat afmetingen: H=19 cm B=12 cm Alleen afhalen.
Huidig bod: € 5,26

magic cristal Ferrari Testarossa paperweight auto

mooie kristallen paperweight Ferrari sticker aanwezig
Huidig bod: € 4,36

vintage vogeltje Goebel 1979

schattig beeldje van een vogel, merk Goebel onderaan gegraveerd, maar moeilijk zichtbaar: 'Goebel 1979'
Huidig bod: € 1,60

ceramiek melkkan vorm van een koe - goebel

Huidig bod: € 10,50

porseleinen melkkan paters - goebel

Huidig bod: € 1,00
60 - 69 van 208 veilingen