50 - 59 van 121 veilingen

Oosterse bestekset

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosterse bestekset in een houten opbergdoos. In de doos zitten verschillende eetstokjes.
Huidig bod: € 1,00

Oosterse theekopjes

Huidig bod: € 5,25

Messen leggers V.S.L.

Twaalf kristallen messen leggers van het Belgisch merk Val St Lambert. Tekst merk op elke messeleggers. Mooi in orde.
Huidig bod: € 19,44

Chinees metalen paard

Mooi metalen paard met glazen sokkel en originele doos Zeer goede staat Afm:H=8cm  B=4,5cm
Huidig bod: € 3,69

Houten Boedha op sokkel

Mooie houten Boedha op sokkel fijn houtsnijwerk Zeer mooie staat Afm:H=14,5cm B=11cm L=23cm
Huidig bod: € 52,99

Oosterse houten sier onderlegger sokkel

Prachtige grote Oosterse sieronderlegger voor vaas of andere mooie staat, één hoek heeft barst Afm:H=8cm B=20cm L=38cm
Huidig bod: € 1,70

2 Chinese metalen vazen émail cloisonne

2 identieke vazen perfecte staat Afm:H=17,5cm B=12cm
Huidig bod: € 5,79

Chinees miniatuur kastje voor juwelen

Leuk kastje voor juwelen en dergelijke kleine beschadiging aan rand Afm:H=22cm B=15,5cm D=12cm
Huidig bod: € 1,60

Chinese kom met schaal handwerk

Grote en zwqaare schaal zeer goede staat geen beschadigingen wel gebruikt Afm:H=20cm B=22cm L=28cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 1,60

Kader met origineel Oosterse poster

Huidig bod: € 1,60
50 - 59 van 121 veilingen