50 - 59 van 122 veilingen

Messen leggers V.S.L.

Twaalf kristallen messen leggers van het Belgisch merk Val St Lambert. Tekst merk op elke messeleggers. Mooi in orde.
Huidig bod: € 19,44

Chinees metalen paard

Mooi metalen paard met glazen sokkel en originele doos Zeer goede staat Afm:H=8cm  B=4,5cm
Huidig bod: € 3,69

Houten Boedha op sokkel

Mooie houten Boedha op sokkel fijn houtsnijwerk Zeer mooie staat Afm:H=14,5cm B=11cm L=23cm
Huidig bod: € 55,65

Oosterse houten sier onderlegger sokkel

Prachtige grote Oosterse sieronderlegger voor vaas of andere mooie staat, één hoek heeft barst Afm:H=8cm B=20cm L=38cm
Huidig bod: € 1,70

2 Chinese metalen vazen émail cloisonne

2 identieke vazen perfecte staat Afm:H=17,5cm B=12cm
Huidig bod: € 6,90

Chinees miniatuur kastje voor juwelen

Leuk kastje voor juwelen en dergelijke kleine beschadiging aan rand Afm:H=22cm B=15,5cm D=12cm
Huidig bod: € 1,60

Chinese kom met schaal handwerk

Grote en zwqaare schaal zeer goede staat geen beschadigingen wel gebruikt Afm:H=20cm B=22cm L=28cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 1,60

Kader met origineel Oosterse poster

Huidig bod: € 1,60

Chinees beeldje

prachtig klein Chinees beeldje Materiaal onbekend lijkt op been perfecte staat Afm:H=16cm B=5,5cm
Huidig bod: € 11,50

Plateel Gouda/Holland vaas

Mooi handgeschilderde vaas, bloemendecor 23x16cm (met oor)
Huidig bod: € 10,00
50 - 59 van 122 veilingen