30 - 39 van 125 veilingen

Prachtige antieke beer

Huidig bod: € 16,80

Märklin H0 - 29852 - Startset met twee treinen

Huidig bod: € 136,50

lestrade stéreoscope

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Oude lestrade stéreoscope met 2 prenten van Lourdes. In originele verpakking.
Huidig bod: € 5,25

vintage ping pong set

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage pingpong setje in orginele verpakking.
Huidig bod: € 10,00

Xylofoon

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Xylofoon ingewerkt in plastic doos, metalen plaatjes. In goede staat.
Huidig bod: € 5,00

Vintage Driewieler: Metafox

Huidig bod: € 21,00

2 x Pro Action Football Sets uit 1993

Huidig bod: € 12,60

marklin rode locomotief

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Marklin elektrische locomotief, de locomotief is niet getest.
Huidig bod: € 47,74

Vintage Rubbertoy: Voetballertje

Huidig bod: € 2,64

marklin lage transportwagon

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Markling lage transportwagon, ongetest.
Huidig bod: € 9,63
30 - 39 van 125 veilingen