30 - 39 van 59 veilingen

Nachtlampje Pieter Klick

Vintage Pieter Klick nachtlicht jaren 60, West-Duitsland smalle gloeilamp E14 fitting, drukknop
Huidig bod: € 1,60

Schuco miniatuurauto Opel

Huidig bod: € 21,10

THE SIMPSONS SCHAAKSPEL

The Simpsons schaakspel anno 2000 In originele doos ( beschadigd) 32 stuks + Schaakbord (gebruikssporen)
Huidig bod: € 17,86

De familie Beer

Huidig bod: € 1,60

Walt Disney rubber figuur Donald Duck

Huidig bod: € 4,20

Donkey Kong II Multi Screen 1983 - Nintendo

Huidig bod: € 35,60

Lego Star Wars Death Star

Huidig bod: € 210,00

Vintage grote DAM Trolls – “Oma en Opa” – Original Good Luck Troll

Huidig bod: € 1,70

Schoollessenaar en stoeltje

Huidig bod: € 10,50

Vintage rubber speelgoed Tom De Kat

Huidig bod: € 5,00
30 - 39 van 59 veilingen