Lopende veilingen

10 - 19 van 59 veilingen

Sorteren op

Lot van drie oude beren

3 zittende beren met stevige vulling beige vacht in korte katoendraad, proper kleine zwarte ogen, geborduurde neus, voet- en handpalmen in...
Huidig bod: € 7,34
Bied nu! Doe een bod

Vintage houten muziekdoos

van merk Reuge; Swiss Musical Movement; speelt "Raindrops Keep Fallin' On My Head" op deksel print van Hummel binnen rood v...
Huidig bod: € 15,42
Bied nu! Doe een bod

Collectie van 12 Tinnen beeldjes van oude Hollandse Ambachten

Onderaan gemerkt Royal Holland Pewter Daalderop Made in Holland Hoogste beeldje: 11 cm hoogte Laagste beeldje: 6,5 cm hoogte
Huidig bod: € 11,40
Bied nu! Doe een bod

Broem houten schommelpaard

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schommelpaard gemaakt uit hout van het merk Broem. Op de achterzijde kleeft een sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Houten trekkar

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Trekkar voor kinderen, gemaakt uit hout. Op de voorzijde van de kar staat de tekst Pericles.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Franstalig stripalbum Spirou vintage

Mooi Franstalig album Spirou (album 26) Uitgeverij Dupuis Uit de jaren '40 Bevat verschillende verhalen, zowel kleur als zwart-...
Huidig bod: € 16,79
Bied nu! Doe een bod

Vintage Legoset Keuken nr. 263

Vintage legoset 'Keuken' nr. 263 Dateert uit de jaren '70 In de originele verpakking Complete set met handleiding Geb...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Witte houten Indische olifant marionet.

Afhaalpunt: Tienen Witte houten Indische olifant marionet met beweegbare slurf. Versierd met een rood zwart motief.  
Huidig bod: € 4,68
Bied nu! Doe een bod

Italeri schaalmodel bouwdoos Bugatti Royale Coupé Napoléon.

Afhaalpunt: Tienen. Italeri schaalmodel bouwdoos Bugatti Royale Coupé Napoléon. Nr. 3705. Schaal 1:24. In de origi...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Lego Brand Retail Shop 3300003

Deze sets waren niet te koop in een winkel. Het is een geschenk tijdens de grote opening van 10 Noord-Amerikaanse winkels in 2012. Exclusi...
Huidig bod: € 7,49
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 59 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account