Lopende veilingen

10 - 19 van 77 veilingen

Sorteren op

Vintage houten trekkarretje-borderkar merk Josco

Vintage houten trekkarretje of bolderkar merk Josco. Gemaakt door het Belgische bedrijf Josco die houten speelgoed en kindermeubilair maakte...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Dwarsfluit – John Packer Ltd

      Dwarsfluit, ideaal voor jonge beginnende muzikanten. Bevat 2 kopstukken waarvan 1 gebogen is, zodat men in het...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Houten modelschip 'King of the Mississippi'.

1982. Vervaardigd door Artesania Latina - Spanje. Exacte replica van de klassieke stoomboot die ten tijde van de ontwikkeling van het...
Huidig bod: € 18,32
Bied nu! Doe een bod

Matchbox Planet Scout (Superfast) (1978-1979)

Afhaalpunt: Tienen. Goede staat. Productie: Engeland 1978 - 1979 Superfast Series
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Hot Wheels '64 Impala (Taxi) 2003.

Afhaalpunt: Tienen. Productie: 2003 Malaysia. Merk: Hotwheels 64 Impala. Taxi Rod
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Corgi Juniors Formula 5000 Racing Car.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage Corgi Juniors Formula 5000 Racing Car. Productie: Engeland  serienummer 1278061
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Matchbox Freeway Gas Tanker Shell (Superfast) No63 (1973).

Afhaalpunt: Tienen. Freeway Gas Tanker Shell Serienummer: N63. Van de fabrikant Matchbox.   Vervaardigd in Engeland. ...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage kinder Tupperware

Prachtig setje van vintage Tupperware bedoelt voor kinderen. bestaat uit: gietkan met deksel, 4 bordjes of kommetjes met deksel en 4 beke...
Huidig bod: € 12,74
Bied nu! Doe een bod

Vintage Kinder Melitta set compleet

Mooi vintage kinder Melitta set, rose, babyblauw en soft geel. Filter, koffiepot en suikerpot zijn beschadigd, maar het hele setje is compl...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Lesney Mini Vrachtwagen (1973).

Afhaalpunt: Tienen. Lesney Mini Vrachtwagen uit 1973. Vervaardigd in Engeland.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 77 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account