20 - 29 van 86 veilingen

Goebel Hummel: Tafellamp Hum 225- ‘just resting’

Huidig bod: € 25,55

Goebel Madonna HM 68 geschilderd

Goebel figuur Madonna # HM 68 met stempel van V en Bij + markering Germany. Handgeschilderde Madonna afm: 32 cm
Huidig bod: € 10,50

Goebel beeldje

Huidig bod: € 31,50

Ebbenhouten beeld van djembe-speler

Prachtig beeld in ebbenhout van een man die djembe speelt Vermoedelijk tweede helft 20 ste eeuw, handwerk In perfecte staat!
Huidig bod: € 1,70

2 beeldjes muzikanten, Armani - gebroken wit

Huidig bod: € 1,79

Damesfiguur in spelt (metaallegering)

Damesfiguur met vogel en kelk  In spelt materiaal (metaallegering) circa 35 euro gebruikssporen
Huidig bod: € 1,13

Western boots Nostalgia - Popular Imports - 2 stuks

Huidig bod: € 1,60

Olifantenbeeldje op marmeren voet

Huidig bod: € 51,45

Groot Mickey Mouse beeld - Disney 1980

Orgineel Mickey Mouse beeld Disney 1980 fantasia gesigneerd: S. Loth beschadigd: linker oor en linker voet (zie foto)
Huidig bod: € 13,56

Goebel beeldje van jongen met hond

Goebel beeldje van jongen met hond, tekkel wit glazuur in perfecte staat gesigneerd: Goebel 1975  Byj 79
Huidig bod: € 27,31
20 - 29 van 86 veilingen