20 - 29 van 86 veilingen

3 beeldjes Horen, zien en zwijgen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 beeldjes van engelen met als thema Horen, zien en zwijgen.
Huidig bod: € 5,26

Stenen beeld

Huidig bod: € 1,00

Beeldje vrouw met ganzen - Llandro

Gemerkt Llandro - Daisa Made in Spain
Huidig bod: € 16,56

Art deco Ledru / Val Saint Lambert vaas

Huidig bod: € 55,55

Prachtige glazen blauwe kruik met zilveren bubbels

Huidig bod: € 50,27

Hout sculptuur Jezusbeeld van Lode V.D. Brande

Hoofd op voetstuk
Huidig bod: € 5,26

Beeld moeder en kind van Alexandre van Wemmel - keramiek

Combinatie van steen en keramiek, geglazuurd. Getekend Alexandre.
Huidig bod: € 3,79

Collectie van 12 Tinnen beeldjes van oude Hollandse Ambachten

Onderaan gemerkt Royal Holland Pewter Daalderop Made in Holland Hoogste beeldje: 11 cm hoogte Laagste beeldje: 6,5 cm hoogte
Huidig bod: € 11,40

Beeld A.Carli

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit steen gemaakt door de kunstenaar A.Carli met als titel Onze Lieve Vrouw van Vlaanderen.
Huidig bod: € 11,98

Stenen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een jongen, gemaakt uit steen. Op het beeld staan de initialen M.P.
Huidig bod: € 1,06
20 - 29 van 86 veilingen