Lopende veilingen

20 - 29 van 75 veilingen

Sorteren op

Buste van een jong kindje.

Afhaalpunt: Tienen. Buste van een jong kindje.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Koperen beeld van paard met kar.

Afhaalpunt: Tienen. Koperen beeld van paard met kar.
Huidig bod: € 12,39
Bied nu! Doe een bod

Houten hoek portaal voor beelden.

Afhaalpunt: Tienen. Houten portaal voor een beeld in te plaatsen. Voorzien van een ophangpunt.  
Huidig bod: € 30,10
Bied nu! Doe een bod

Modern kristallen beeldje van een giraf (Baccarat).

Afhaalpunt: Tienen. Modern kristallen beeldje van een giraf. Vervaardigd door Baccarat Crystal uit Frankrijk. Gemerkt aan de onderz...
Huidig bod: € 13,13
Bied nu! Doe een bod

Belgenland World cruise 1925-1926 souvenir by A. Amorgasti

Belgenland-souvenir van twee olifanten op marmeren voet met geëmailleerde plaquette aan de voorkant, ter nagedachtenis aan de succesvol...
Huidig bod: € 73,50
Bied nu! Doe een bod

Goebel beeldje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje van een meisje van het merk Goebel. Onderaan het beeld staat de tekst Goebel, Germany.
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

Essetre porcellane beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van het merk Capodimonte, type Essetre porcellane. Het beeld is getekend door de maker, Sartori. H...
Huidig bod: € 57,76
Bied nu! Doe een bod

Goebel beeldje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje van 2 muziekspelende kinderen van het merk Goebel. Op de onderzijde staat de tekst Goebel, Germany.
Huidig bod: € 44,22
Bied nu! Doe een bod

Art Deco beeld, gesigneerd Limousin

Art Deco beeld, gesigneerd Limousin. Art deco was een populaire stijlbeweging van 1920 tot 1939 die haar weerslag had op de decoratieve e...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Een Afrikaans houten beeld

Huidig bod: € 16,29
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 75 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account