10 - 19 van 85 veilingen

Stone art beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Stenen beeld van het merk Stone Art, type Marbell. Op de onderzijde staat de naam van het merk.
Huidig bod: € 1,06

Gipsen buste

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Buste van een historische vrouw, gemaakt uit gips. Het beeld is voorzien van een zilveren verflaag.
Huidig bod: € 1,20

2 herten

2 herten - bronzen look - op marmeren blad
Huidig bod: € 46,90

Oude boek met postkaarten verzameling, jaren 20

Huidig bod: € 73,51

Prachtige Art- Nouveau Cameo vaas gemerkt Gallé

Huidig bod: € 261,24

Beeld moeder met kind Made in Italy

Huidig bod: € 49,94

Royal Doulton: Engels Porselein beeldje HN 2468

Huidig bod: € 57,76

Indonesische Bust Sensuele Vrouw getekend G.F.F Silvio Nr B.34

Huidig bod: € 11,54

Leonardo beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld met als titel The wishing well van het merk Leonardo.
Huidig bod: € 1,60

Het volk van Laaf beeld

Huidig bod: € 10,51
10 - 19 van 85 veilingen