Lopende veilingen

10 - 19 van 86 veilingen

Sorteren op

Glazen beeld van een hond (Teckel).

Afhaalpunt: Tienen. Beeld van een Teckel. Vervaardigd uit groen en transparant glas.  
Huidig bod: € 14,57
Bied nu! Doe een bod

Beeld: The Leonardo Collection - Affection

Afhaalpunt Tienen Het beeldje genaamd "Affection" uit The Leonardo Collection.  
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Romantische schemerlamp met biscuit beeld en roze glazen kap

Tweede helft 20e eeuw Mooie sierlamp van beeld in biscuit van een muzikant en een bloemenmeisje rond een stenen pilaar. Staa...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Glazen stolp met beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Beeld van Maria onder glazen stolp. Het beeld vertoont wat ouderdomssporen en lichte beschadiging. Zie ...
Huidig bod: € 16,70
Bied nu! Doe een bod

Gerrit Breemers kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Kader met religieuze afbeelding in reliëf. Gemaakt uit steen door Gerrit Breemers, getekend op de ...
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijk porseleinen beeld van een boeket bloemen (Edelweiss).

Afhaalpunt: Tienen. Kleurrijk porseleinen beeld van een boeket bloemen in een witte vaas. Van het familiebedrijf Edelweiss uit Nove (I...
Huidig bod: € 2,23
Bied nu! Doe een bod

Pop

unieke pop/masker  De pop is in goede staat, de lijm die de kroon op het hoofd bevestigt is losgekomen.
Huidig bod: € 2,94
Bied nu! Doe een bod

Houten Afrikaans masker.

Afhaalpunt: Tienen. Een traditioneel Afrikaans masker gemaakt uit hout.  Het masker is voorzien van verschillende uitsnijdingen. ...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Set van 2 houten Afrikaanse maskers.

Afhaalpunt: Tienen. Set van 2 houten Afrikaanse maskers. Aan de achterzijde voorzien van een ophangpunt.  
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Beeld: Maria van Fatima

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van Maria van Fatima.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 86 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account