10 - 19 van 75 veilingen

Vintage Sylvester met Tweety

Huidig bod: € 23,00

Vaas Giraf - Franz

Heel mooie staat. Afbeelding van girafmoeder en kind. 'Endless Beauty Giraffe'. Vervaardigd door Franz.
Huidig bod: € 75,00

Kunstbeeld Kaiser Germany handwerk

Nogal bizar en redelijk groot beeld van man lopend achter ganzen In perfecte staat Afm:H=21cm L=35cm B=10cm
Huidig bod: € 35,00

Kunst beeld porcelein biscuit Capodimonte Annarita

Zeldzaam prachtig groot kunstwerk Capodimonte firm Annarita Zeer goede staat Afm:H=22cm B=19cm L=23cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 11,54

Chinees beeld van vrouw

mooi beeldje beschadiging geweest hoofd is gelijmd Afm:H=19cm B=8cm
Huidig bod: € 1,89

Chinees beeld van vrouw

Perfecte staat Afm:H=19cm B=7cm
Huidig bod: € 16,81

Chinees beeld uit jade

mooi beeld uit jade lichte ouderdomssporen Afm:H=25cm B=8cm
Huidig bod: € 21,10

Sierlijk Indisch paardje.

Huidig bod: € 3,16

Beeld van Maria met kindje Jezus onder een glazen stolp.

Huidig bod: € 15,76

Koperen Boeddhistische beeldje

Koperen Boeddhiistische beeldje van de Godin Guanyin (Godin van genade en medeleven)
Huidig bod: € 11,97
10 - 19 van 75 veilingen