10 - 19 van 86 veilingen

Grote vintage Murano Clown

Prachtige grote vintage Murano Clown met sticker Made in Murano Italy. vermoedelijk jaren'60? Vertoont gebruikssporen.
Huidig bod: € 24,17

delft blauw asbak

Delfts blauw asbak 15 cm diameter (voor 6 sig) gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00

Kunstwerk:Samen vooruit

Huidig bod: € 26,25

bronzen torenwachter Belfort Gent

Huidig bod: € 25,62

Beeld: De koperteut

Huidig bod: € 5,00

antiek Kortrijks aardewerk 3 beelden

Huidig bod: € 14,57

Antiek oude plasteren Jesus Christus

Huidig bod: € 16,50

Bronzen beeldje mijnwerker

Afhaalpunt Tienen  Bronzen beeldje van een mijnwerker, met lantaarn en houweel, niet gemerkt
Huidig bod: € 10,00

Etain d'art GDS Made in Belgium windhond

92% tin kleine beschadiging aan hoek voetstuk (zie foto) Afm:H=15cm L=17cm B=5,5cm
Huidig bod: € 10,51

Vis in prachtig blauw Murano glas

Huidig bod: € 5,81
10 - 19 van 86 veilingen