Lopende veilingen

40 - 49 van 53 veilingen

Sorteren op

Draagbare Radio: MAMBO NORDMENDE, 1958

De Kringwinkel Geel   Zeer mooie vintage radio van het Duitse merk: Nordmende, deze radio is uit hun legendarische Mambo-reeks.. ...
Huidig bod: € 13,46
Bied nu! Doe een bod

Kaiser Idell Original bureaulamp

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Kaiser Idell bureaulamp, ontworpen door Christian Dell. Bauhaus. Uit de jaren 30. De lamp is vermoedeli...
Huidig bod: € 78,76
Bied nu! Doe een bod

Heel degelijke citruspers Solis - type 845

Citruspers SOLIS, type 845 De Solis Citruspers Pro is niet alleen een krachtig apparaat met een oogstrelend design, maar de mogelijkheden...
Huidig bod: € 50,01
Bied nu! Doe een bod

Elektrische haard in witte omkasting

Electric Fan Heater, ingebouwd 230 V - 50 Hz - 1800 W Getest en werkend, A-ZGF312020 Het toestel heeft 3 knoppen : Met de middel...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen Lampvoet - Florence Italy

Prachtige groene lampvoet - Florence. Tweede helft 20e eeuw. Made in Italy. Met originele label. Hoogte 30 cm, in goed...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Zware bronzen tafellamp - kandelaar

Grote bronzen 2 lichts kandelaar Tafellamp, eerste helft 20e eeuw. In verguld brons. Fraai gedecoreerde bronzen lamp. Hoogte:&...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Retro lamp met een oranje glazen kap

Retrolamp met een metalen staaf en oranje glazen bol.
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Retrolamp met een rode glazen kap

Retrolamp met een rode glazen kap
Huidig bod: € 17,85
Bied nu! Doe een bod

Retrolamp met een gele en zilveren aluminium kap

Retrolamp met een gele en zilveren aluminium kap.
Huidig bod: € 12,90
Bied nu! Doe een bod

ICE Watch Horloge 2011, Verpakt in het Legodoosje

De Kringwinkel Laakdal   Witte Ice Watch uit de veelbesproken collectie van 2011 die in een Legodoosje dat tevens als spaarpot ge...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 53 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account