[ Afgelopen op: 31/07/2021 - 19:35 ]
Gewonnen door farkas66
Een mooi lot over wielrennen (soms diversen) voor elk wat wils (met een lot gesigneerde foto's):
- 17 afdrukken van foto's uitgegeven door "Het laatste Nieuws" van 1 tot en met 15 en 2 dubbels;
- gesigneerde foto's van Gaston Roelants, Fausti Coppi, Janssens Ludo, Richard Everaerts, Joseph Jurion, Eddy Merckx,, Van looy, Lucien Van Impe, François Van Der Elst (4x), Johan Neeskens (2x), enz.
- 32 niet gesigneerde foto's van verschillende afmetingen;
- chromoboekje Sprint van 1971 nogal versleten met ezelsoren en niet compleet;
- 8 metalen en 5 plastieken miniatuur coureurs op fiets 5 cm lang elk;
- 1 volgwagen met één fiets en één fietswiel op het dak, 17 x 7 cm nog zeer mooi;
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Afhalen kan van maandag tot zaterdag enkel op afspraak! (via mail even doorgeven wat en wanneer u afhaalt)
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
€ 106.05 door lutje56 op 31/07/2021 - 10:58:24
€ 101.00 door farkas66 op 31/07/2021 - 10:58:24
€ 86.10 door lutje56 op 31/07/2021 - 00:05:52
€ 82.00 door farkas66 op 30/07/2021 - 21:53:54
€ 77.18 door Junta op 30/07/2021 - 13:25:56
€ 73.50 door lutje56 op 30/07/2021 - 12:16:20
€ 70.00 door herman88 op 30/07/2021 - 12:16:20
€ 63.00 door lutje56 op 30/07/2021 - 12:15:28
€ 60.00 door herman88 op 30/07/2021 - 12:15:28
€ 52.50 door lutje56 op 29/07/2021 - 10:50:35
€ 50.00 door Van Nuffel op 29/07/2021 - 10:50:35
€ 47.00 door lutje56 op 29/07/2021 - 10:50:35
€ 43.91 door Van Nuffel op 28/07/2021 - 00:10:36
€ 41.82 door Rodek op 28/07/2021 - 00:10:36
€ 35.00 door Van Nuffel op 28/07/2021 - 00:10:36
€ 32.54 door Rodek op 27/07/2021 - 15:52:33
€ 28.35 door Van Nuffel op 23/07/2021 - 10:40:18
€ 27.00 door bonamij op 23/07/2021 - 10:40:18
€ 25.46 door Van Nuffel op 18/07/2021 - 23:55:18
€ 24.25 door Rodek op 18/07/2021 - 23:55:18
€ 16.64 door Van Nuffel op 18/07/2021 - 23:53:55
€ 15.85 door Rodek op 18/07/2021 - 23:53:55
€ 2.00 door Van Nuffel op 17/07/2021 - 15:56:14