Gewonnen door Eadviga
Lot van 35 vintage borden - gemerkt
Moreton old Hall Cheshire A.D.1540
De traditie zegt dat koningin Elizabeth Morton
bezocht met de graven van Leicester en Essex
Romantic England - in donker roze/paars
Gebruikssporen - vertoont wat haarlijnen en vlekken
Bestaat uit:
- 11 Dessertbord Ø: 20 cm
1 bord heeft chipje - 10 Platte borden, Ø:25.5 cm
- 12 Diepe borden, Ø:22.5 cm, H 3 cm
- Ovale serveerschaal, L36.5 cmXB28.5 cm
Bezichtigen kan van maandag tot vrijdag op afspraak.
Dit item wordt NIET opgestuurd. Te groot en/of te delicaat. Enkel afhalen aub.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 31.50 door Carolex op 20/02/2024 - 16:51:04
€ 30.00 door alza123 op 20/02/2024 - 16:16:19
€ 21.10 door Carolex op 20/02/2024 - 16:15:24
€ 21.00 door alza123 op 20/02/2024 - 16:15:24
€ 18.75 door alza123 op 20/02/2024 - 16:15:05
€ 17.85 door Carolex op 20/02/2024 - 15:49:30
€ 17.00 door alza123 op 20/02/2024 - 15:45:16
€ 15.45 door Carolex op 20/02/2024 - 15:44:26
€ 15.00 door alza123 op 20/02/2024 - 15:44:26
€ 13.89 door Carolex op 20/02/2024 - 15:44:15
€ 13.23 door alza123 op 20/02/2024 - 15:44:15
€ 12.60 door Carolex op 20/02/2024 - 15:36:14
€ 12.00 door alza123 op 20/02/2024 - 15:31:34
€ 10.15 door Carolex op 20/02/2024 - 15:30:58
€ 10.00 door alza123 op 20/02/2024 - 15:30:58
€ 7.35 door Carolex op 20/02/2024 - 14:19:13
€ 7.00 door alza123 op 20/02/2024 - 14:19:13
€ 6.30 door Carolex op 20/02/2024 - 14:19:01
€ 6.00 door alza123 op 20/02/2024 - 14:19:01
€ 5.25 door Carolex op 20/02/2024 - 14:18:35
€ 5.00 door alza123 op 20/02/2024 - 14:18:35
€ 1.58 door Carolex op 20/02/2024 - 14:18:25
€ 1.50 door alza123 op 20/02/2024 - 14:18:25
€ 1.43 door Carolex op 20/02/2024 - 14:18:11
€ 1.36 door alza123 op 20/02/2024 - 14:18:11
€ 1.29 door Carolex op 20/02/2024 - 14:07:53
€ 1.23 door LNRV op 19/02/2024 - 23:32:38
€ 1.17 door alza123 op 18/02/2024 - 20:04:37
€ 1.11 door Jadis op 11/02/2024 - 23:26:16
€ 1.05 door N N op 07/02/2024 - 23:33:09