Gewonnen door dgj
Lot van vier vintage Franstalige kinderboeken 1924-'36 waaronder "Les vacances De Nane" 1924 en drie kleinere boekjes van uitgeverij Hachette & cie.
Afm.:23 x 31 x 1cm en drie maal 20 x 25 x 1cm
Staat: Licht beschadigd zoals gedocumenteerd is op foto.
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 20.00 door loulous op 07/04/2024 - 08:19:54
€ 10.50 door loulous op 02/04/2024 - 00:50:28
€ 10.00 door GPeet op 29/03/2024 - 21:33:12
€ 7.30 door shirly op 29/03/2024 - 21:32:54
€ 6.62 door shirly op 29/03/2024 - 21:32:52
€ 6.30 door GPeet op 29/03/2024 - 21:32:52
€ 6.00 door shirly op 25/03/2024 - 02:51:15