Gewonnen door DDB
Lot van drie vintage muurkruisen van keramiek, bruinoranje vintage kruis van de jaren 70 is gemerkt Bayer, op de oranjegrijs kruis is niet leesbaar gravituur op de achterkant
Afm.: oranjezwart en oranjegrijs: H 16 x B 9 cm x dik 1 cm, oranjebruin: H 16,5 x B 12 cm dikte 1,5 cm
Staat: goede vintage staat, èèn oranjezwart kruis was op de zijkant gebarsten en is geplekt, beneden is klein chipje
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 11.03 door Dieter Gent op 10/04/2024 - 22:49:20
€ 10.50 door Marijkedemot op 01/04/2024 - 10:11:31