Gewonnen door Koos
Lot van drie kristallen voorwerpen waaronder een cristal d' arques schaaltje, een wrattenzwijn van Swaziland en een drie dimentioneel Mariabeeld.
Afm.: divers
Staat: Licht beschadigd zoals gedocumenteerd is op foto.
AFHAALPUNT DIEST
Weergave van de foto's hangt af van het computersysteem van de klant 4.2
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 7.00 door Hadèsbitch op 07/04/2024 - 19:32:06
€ 6.30 door Koos op 06/04/2024 - 14:02:02
€ 6.00 door Hadèsbitch op 06/04/2024 - 14:02:02
€ 5.51 door Koos op 25/03/2024 - 12:34:54