[ Afgelopen op: 31/10/2022 - 21:10 ]
Gewonnen door wagemanswillem
Lot van 9 pixies beeldjes. Het zijn mythische wezentjes die oorspronkelijk uit Devon en Cornwall kwamen. Op de beeldjes onderaan hangt een sticker met: Pixies - David Enterprises copyright - Designed in England by Anthony Fisher. Dit lot bestaat uit 8 figuurtjes en 1 sneeuwglobe in de originele doos.
Afmetingen: HxBxD:doos met sneeuwbal: 10.1cm x 9.2cm x 9.2cm (284gr) / figuur met padestoel: 8.3cm x 5.6cm x 5.3cm (116gr)
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 9.93 door shanifox op 31/10/2022 - 21:09:02
€ 9.45 door Prosper op 31/10/2022 - 21:08:50
€ 9.00 door shanifox op 31/10/2022 - 21:08:50
€ 7.35 door Prosper op 31/10/2022 - 21:08:31
€ 7.00 door shanifox op 31/10/2022 - 21:08:31
€ 5.25 door Prosper op 31/10/2022 - 20:21:26
€ 5.00 door blub069 op 30/10/2022 - 20:17:57
€ 4.00 door RosaInv1ct4 op 16/10/2022 - 03:33:47