Gewonnen door salvatore
116978
Bestaande uit 2 metalen uilen en 3 uit gips
Metaal::
- Zilver kleurige mooi uitgewerkt uil, werd als spaarpot gebruikt, met een extreme decoratieve waarde, 13 cm hoog en 8 cm breed
- Goudkleurige design uil, 15 cm hoog en 10 cm breed
Gips:
- Kleine, prachtige, uitgewerkte, lichtgrijze, uiltje, 7,5 cm hoog en 5 cm breed
- Grotere mooie geëmailleerde beige uil,17 cm hoog en 14 cm breed
- Groote zeer leuke, reliëf motief bruine uil, 25 cm hoog op 18 cm breed
In zeer goed staat
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Gelieve bij elke communicatie het veilingnummer te vermelden a.u.b. = vette nr. bovenaan de omschrijving.
Sommige producten vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Afhalen van goederen kan van maandag tot vrijdag tussen 8.30u en 17.00u op locatie:
Centraal magazijn Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Dankzij deze veiling kunnen we ook in de toekomst investeren in opleiding en werk.
Voor mensen met minder kansen op de arbeidsmarkt.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 8.01 door svk op 04/05/2024 - 18:27:19
€ 7.62 door salvatore op 04/05/2024 - 18:14:23
€ 1.86 door jeke op 04/05/2024 - 17:36:55
€ 1.77 door svk op 04/05/2024 - 17:23:47
€ 1.60 door svk op 04/05/2024 - 16:40:33
€ 1.52 door jeke op 04/05/2024 - 16:35:50
€ 1.44 door svk op 04/05/2024 - 16:20:41
€ 1.37 door jeke op 04/05/2024 - 14:27:01
€ 1.30 door svk op 04/05/2024 - 00:00:29
€ 1.23 door PieterVa op 03/05/2024 - 23:14:26
€ 1.17 door salvatore op 03/05/2024 - 22:55:52
€ 1.11 door svk op 03/05/2024 - 22:22:15
€ 1.05 door PieterVa op 02/05/2024 - 20:30:59