[ Afgelopen op: 20/06/2023 - 21:10 ]
Gewonnen door Red.Soviet.Star
Lot van 4 bronzen Birmese opium gewichtjes in verschillende grotes. Ze zijn fijn uitgewerkt en zien eruit als een eend. Deze dateren uit de 2e helft van de 19e eeuw.
Afmetingen: HxBxD (gewicht): kleinste: 2.5cm x 1.3cm x 2cm (18gr) / grootste: 7.2cm x 3.7cm x 4.6cm (330gr)
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 97.00 door Watalanta op 20/06/2023 - 21:09:57
€ 87.10 door Red.Soviet.Star op 20/06/2023 - 21:09:55
€ 82.95 door Bé op 12/06/2023 - 01:06:17
€ 79.00 door Watalanta op 12/06/2023 - 01:06:17
€ 73.00 door Bé op 12/06/2023 - 01:06:17
€ 69.00 door Watalanta op 05/06/2023 - 17:14:19
€ 65.00 door MonsieurAlfred op 27/05/2023 - 22:23:03
€ 57.75 door Bé op 24/05/2023 - 19:16:42
€ 55.00 door Fox2208 op 24/05/2023 - 19:16:42
€ 36.75 door Bé op 24/05/2023 - 19:16:16
€ 35.00 door Fox2208 op 24/05/2023 - 19:16:16
€ 14.18 door Bé op 24/05/2023 - 00:38:26
€ 13.50 door picoluan op 24/05/2023 - 00:38:26
€ 4.00 door Bé op 24/05/2023 - 00:38:26
€ 3.00 door picoluan op 23/05/2023 - 21:12:45