[ Afgelopen op: 29/06/2021 - 20:45 ]
Gewonnen door liefje
3 mooie porseleinen doosjes met op het deksel en op de zijkanten bloemenmotieven.
- Het groene potje heeft fijne vergulde details en gekleurde bloemetjes. Onderaan staat: "peint Main - Paris - France" (handgeschilderd)
- Het rode potje heeft op het deksel een medaillon met bloemen en op de rand ook een bloemenband. Onderaan is het getekend met de stempel "Petrus Regout & Co - Maastricht - Made in Holland".
- Het laatste potje is blauw en heeft vergulde geometriche versieringen op de buik en het deksel. Op het deksel staat een medaillon met bloemenmand in. Dit potje is niet getekend.
Vertonen gebruikssporen, eigen aan tweedehandsgoederen. Het deksel van het blauwe potje is gebroken geweest maar zeer zorgvuldig hersteld. Bijna niet te fotograferen.
Afmetingen: kl: 7cm 10,5cm, mid: 8cm x 11cm, gr: 14cm x 12cm.
€ 12.00 door Greet Vanlaer op 29/06/2021 - 20:16:34
€ 9.74 door liefje op 29/06/2021 - 20:16:34
€ 9.27 door Greet Vanlaer op 29/06/2021 - 09:21:53
€ 8.83 door Ellen2a op 29/06/2021 - 09:21:53
€ 8.40 door Greet Vanlaer op 28/06/2021 - 21:06:55
€ 8.00 door liefje op 28/06/2021 - 21:06:55
€ 4.90 door Greet Vanlaer op 24/06/2021 - 14:55:19
€ 4.67 door Waldemar op 24/06/2021 - 14:55:19
€ 2.21 door Greet Vanlaer op 24/06/2021 - 14:55:19
€ 2.10 door Waldemar op 03/06/2021 - 23:13:05