[ Afgelopen op: 21/09/2021 - 21:20 ]
Gewonnen door martine56
Leuk lot van 3 handgesneden kistjes uit hout. De dozen hebben alle 3 een scharnier en mooie versiering van het deksel en/of de zijkanten. Eén kistje is aan de bovenkant ingelegd met een wit materiaal.
Afmetingen: HxBxD: kleinste: 4,5cm x 13,5cm x 12cm, middelste: 6,5cm x 15cm x 13,5cm, grootste: 7,5cm x 15cm x 13,5cm.
Vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 12.00 door siemke op 21/09/2021 - 20:54:40
€ 11.00 door HanneLB op 11/09/2021 - 12:00:07
€ 10.00 door Celine R op 25/08/2021 - 23:10:49