Huidig bod:
€Reeds klant?
Login met je emailadres en paswoord.
Bied je voor de eerste keer?
194045
Lot van 3 handgesneden houten wandelstokken - decoratief en verzamelwaardig
Wandelstok 1: Sculpturale stok met meerdere uitgesneden menselijke figuren, boven of naast elkaar geplaatst.
Verhalend en decoratief, met duidelijke invloeden uit volkskunst en Afrikaanse beeldtaal. Houten punt onderaan.
Totale lengte : 1 m -
Wandelstok 2: Slank model met gedraaide schacht en een gesneden hoofd bovenaan.
Expressief en speels, typisch voor decoratieve verzamelstokken uit de 20e eeuw. Rubberen stop onderaan.
Totale lengte : 1 m -
Wandelstok 3: Eenvoudigere, maar wel heel knappe houten stok met een rustieke, natuurlijke vorm, waarbij de knopen en nerf van het hout zichtbaar blijven.
In het hout is de plaatsnaam “Vielha – Val d’Aran” gegraveerd, wat wijst op een souvenir- of reisherinnering uit deze Pyrenese regio. Bovenaan een stevige knoest.
Metalen punt onderaan.
Totale lengte : 129 cm
Een aantrekkelijk en gevarieerd lot dat enkel kan afgehaald worden.
Lichte gebruiks- en ouderdomssporen aanwezig, in overeenstemming met het materiaal en de leeftijd.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Gelieve bij elke communicatie het veilingnummer te vermelden a.u.b. = vette nr. bovenaan de omschrijving.
Sommige producten vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Afhalen van goederen kan van maandag tot vrijdag tussen 8.30u en 17.00u op locatie:
Centraal magazijn Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Let op: wij aanvaarden enkel elektronische betaalkaarten.
Dankzij deze veiling kunnen we ook in de toekomst investeren in opleiding en werk.
Voor mensen met minder kansen op de arbeidsmarkt.
OPGELET! Dit item kan niet verzonden worden. Je kan het enkel afhalen.