Gewonnen door annicks
3 speldozen met Majo-kit op. Deze sets bestaan uit oa: een politiebureau, een tankstation, slagbomen, parking , straten. Super leuk voor kinderen en nostalgisch. Majokit is speelgoed ontwikkeld door MAJORETTE, en is een complete verkeersomgeving ontworpen voor het fantasie en observatiegevoel bij kinderen. De dozen zijn genummerd: 722, 731 en 733
Majokit is gemaakt van gegoten kunststof, en zeer gedetailleerd. De afzonderlijke stukken vormen samen schaalgrootte steden voor Majorette speelgoedauto's, of andere modelauto's. Kinderen maken kennis met de regels van de weg bijv. het gehoorzamen van verkeersborden.
Vele afzonderlijke sets werden uitgebracht, maar alle sets passen aan elkaar om grotere steden te maken.
De sets zijn verkocht in Frankrijk, Nederland, Griekenland, Italië, Canada, Zweden, Costa Rica en de Verenigde Staten.
Vertoont gebruikssporen, eigen aan tweedehandsgoederen.
Er is gespeeld met dit speelgoed, maar alle drie de dozen zijn volledig gevuld. (zie foto's)
Afmeting: HxBxD: 18cm x 28cm x 8cm
€ 23.00 door RubenC op 11/05/2021 - 12:35:50
€ 21.00 door Taeckens op 27/04/2021 - 12:18:19
€ 20.00 door Mr. Fleuron op 27/04/2021 - 12:18:19
€ 17.64 door Taeckens op 27/04/2021 - 12:18:19
€ 16.00 door Taeckens op 27/04/2021 - 12:18:03
€ 13.13 door Mr. Fleuron op 27/04/2021 - 12:17:19
€ 12.50 door Taeckens op 27/04/2021 - 12:17:19
€ 9.45 door Mr. Fleuron op 27/04/2021 - 08:25:12
€ 9.00 door Taeckens op 27/04/2021 - 08:25:12
€ 5.25 door Mr. Fleuron op 27/04/2021 - 07:43:48
€ 5.00 door Taeckens op 27/04/2021 - 07:43:48
€ 3.00 door Mr. Fleuron op 27/04/2021 - 07:43:48
€ 2.10 door Taeckens op 21/04/2021 - 15:01:54