[ Afgelopen op: 26/03/2023 - 19:55 ]
Gewonnen door dirk
Lot van 3 nederlandstalige vintage strips met de titel 'Superhelden Parade', nummer 3, 5 en 6.
Hier kan je de alom bekende superhelden van niemand minder dan Stan Lee in terug vinden.
De verhalen zijn: In het land van de dood, De diefstal van een ziel en Heksenspel.
Copyright 1982 Marvel Comics Group, 1983 a division of Cadence Industries.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Hoogte: 27,9 cm
Breedte: 19,8 cm
Gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Opgelet: Cover van nr. 3 is lichtjes beschadigd.
€ 2.00 door Johnny toy paradise op 08/03/2023 - 07:54:29