Gewonnen door freddy.crets
112213
Lot Skylanders: Giants
15 figuren en 2 Magic items.
Figuren: swarmp, Shroomboom, jet vac, eruptor (groene en oranje onderkant).
Slam bam, trumpback, tree rex, eye-brawl, chrusher, prism break, chill,
fright rider, ignitor, zook, pop fizz.
Magic Items : dragon fire cannon zilver, dragon fire cannon goud
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Gelieve bij elke communicatie het veilingnummer te vermelden a.u.b. = vette nr. bovenaan de omschrijving.
Sommige producten vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Afhalen van goederen kan van maandag tot vrijdag tussen 8.30u en 17.00u op locatie:
Centraal magazijn Kringwinkel Antwerpen
Deurnsebaan 52
2170 Merksem
Google Maps
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 15.00 door MaureenVI op 11/03/2024 - 19:32:36
€ 10.50 door MaureenVI op 03/03/2024 - 09:38:02
€ 10.00 door James Bond_007 op 02/03/2024 - 10:22:29
€ 1.05 door Henky1907 op 26/02/2024 - 08:03:19