Gewonnen door Fernand1989
Authentieke verzameling van 100-tal kistetiketten voor sigaren
Met een index van de uiteenlopende merken die aanwezig zijn in de map
Bijzondere en kleurige drukken, sommigen met bladgoud en in reliëf
Daterend uit 20e eeuw
Inclusief verzamelmap
Het adres kan je via pc terugvinden bovenaan rechts op deze pagina, via gsm onderaan in het midden op deze pagina.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
Dankzij deze veiling kunnen we ook in de toekomst investeren in opleiding en werk voor mensen met minder kansen op de arbeidsmarkt. Bedankt!
€ 55.00 door zebra1 op 16/04/2024 - 19:36:32
€ 53.49 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 19:36:32
€ 50.94 door zebra1 op 16/04/2024 - 19:36:32
€ 48.51 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 19:36:32
€ 44.00 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 19:36:26
€ 41.90 door zebra1 op 16/04/2024 - 19:36:22
€ 39.90 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 19:36:22
€ 38.00 door zebra1 op 16/04/2024 - 16:50:08
€ 32.55 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 12:53:52
€ 31.00 door zhcollectioneurhd op 16/04/2024 - 12:53:48
€ 30.40 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 12:53:48
€ 28.95 door zhcollectioneurhd op 16/04/2024 - 12:53:46
€ 27.57 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 12:53:46
€ 26.25 door zhcollectioneurhd op 16/04/2024 - 10:57:17
€ 25.00 door Fernand1989 op 16/04/2024 - 10:56:29
€ 24.28 door zhcollectioneurhd op 16/04/2024 - 10:56:29
€ 23.10 door Fernand1989 op 15/04/2024 - 12:22:33
€ 22.00 door Erwin Eeraerts op 15/04/2024 - 12:22:33
€ 17.12 door Erwin Eeraerts op 15/04/2024 - 12:22:23
€ 16.30 door Fernand1989 op 15/04/2024 - 12:22:23
€ 15.52 door Erwin Eeraerts op 15/04/2024 - 12:22:22
€ 14.78 door Fernand1989 op 15/04/2024 - 12:22:22
€ 14.08 door Erwin Eeraerts op 15/04/2024 - 12:22:19
€ 13.41 door Fernand1989 op 15/04/2024 - 12:22:19
€ 12.77 door Erwin Eeraerts op 15/04/2024 - 12:22:15
€ 12.16 door Fernand1989 op 15/04/2024 - 12:22:15
€ 11.58 door Erwin Eeraerts op 15/04/2024 - 12:22:04
€ 11.03 door Fernand1989 op 15/04/2024 - 12:22:04
€ 10.50 door Erwin Eeraerts op 24/03/2024 - 19:44:35