[ Afgelopen op: 09/12/2021 - 18:45 ]
Gewonnen door guidokeL
- 2 koffie potten. Afmeting: hoogte 22 cm en 18,5 cm. één gesigneerd.
- Ovale schaal. Afmeting: lengte 32 cm, breedte 23 cm en diepte 2,5 cm. Deze is gesigneerd.
- Suikerpotje met een hoogte van 9,5 cm.
- 2 komen. Afmeting: diameter: 18,5 cm en 22 cm.
- 6 tassen waaronder twee wel gesigneerd. De hoogte is 6,5 cm.
- Melkkannetje met een hoogte van 10,5 cm. Deze is niet gesigneerd.
Dit is niet allemaal gesigneerd aan onderkant.
Gebruikssporen aanwezig zoals krassen.
Made in België.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Afhalen en bezichtigen kan van maandag tot zaterdag enkel op afspraak! (via mail even doorgeven wat en wanneer u afhaalt of bezichtigt aub)
IJzerenmolenstraat 4, 3001 HEVERLEE
€ 19.99 door Farilde op 09/12/2021 - 14:57:17
€ 15.75 door guidokeL op 09/12/2021 - 14:56:25
€ 15.00 door Farilde op 09/12/2021 - 14:56:25
€ 10.50 door guidokeL op 09/12/2021 - 14:55:31
€ 10.00 door Farilde op 09/12/2021 - 14:55:31
€ 4.45 door guidokeL op 09/12/2021 - 11:33:53
€ 4.20 door bridged op 08/12/2021 - 16:58:01
€ 4.00 door James 68 op 03/12/2021 - 02:52:00